31
Aleksandra Stanek 15.07.2016

Lato na polskim rynku piwa, czyli co uwarzyły nam browary

Powrót do początku Pokaż wstęp

Smakowe premiery Kompanii Piwowarskiej

2 z 11 Następny
Smakowe premiery Kompanii Piwowarskiej

fot: mat. pras.

Kompania Piwowarska, która skupia trzy browary: Tyskie Browary Książęce, Browar Dojlidy w Białymstoku i Lech Browary Wielkopolskie w Poznaniu, na lato 2016 przygotowała owocowe nowości swoich najpopularniejszych marek.

Wiosną do sklepów trafił Lech Ice Mojito, czyli piwo smakowe z dodatkiem lemoniady o smaku mojito. Poszerzyła się także oferta marki Redd's, do której dołączył nowy wariant smakowy - malina z granatem.

Komentarze31

Popularne Najnowsze

robi 16 lipca 2016 15:14:52
27 9
żadnego z tych sików nie warto do ust wziąć, a zwłaszcza tego syfu Lecha i CIECHANA...
kupujcie pyszne piwa z małych, rzemieślniczych browarów, zwłaszcza te z górnej fermentacji...
Pokaż cały komentarz
janek 16 lipca 2016 17:33:47
6 1
co ty chcesz od ciechana to dobre piwo
Pokaż cały komentarz
eda 16 lipca 2016 21:35:44
12 0
Oj oj piwosz Jan ma racje i Ural też wszystkie Polskie piwa są w smaku takie same winna technologia nie ludzie którzy na produkcji dostają grosze
Pokaż cały komentarz
bols 16 lipca 2016 14:23:53
18 6
Odkąd nie piję piwa mam mniejszy "mięsień piwny"...
Pokaż cały komentarz
romuś 17 lipca 2016 20:35:55
9 0
piwo to było kiedyś . 15 lat temu Żywiec i EB to było piwo a dzisiaj to mocz
Pokaż cały komentarz
Gość 3 września 2016 22:15:51
0 0
tak te byly lepsze niz pozostal szajs wtedy ale teraz to juz po prostu sa slabe w porownaniu do piw których wtedy jeszcze nie bylo w Polsce
Pokaż cały komentarz
celny 17 lipca 2016 18:24:14
8 0
A raciborskie piliście ? Polecam. A o tych sikach kompanijnych nawet nie chce się wypowiadać.
Pokaż cały komentarz
gosc 18 lipca 2016 13:35:49
6 0
Amberek godny polecenia !
Pokaż cały komentarz
Gość 18 lipca 2016 14:03:46
1 0
Chmielowy i Johannes !
Pokaż cały komentarz
Papa 18 lipca 2016 14:07:06
0 0
Good!
Pokaż cały komentarz
Gość 3 września 2016 22:13:17
0 0
amber to raczej Lidl, co tu polecac?
Pokaż cały komentarz
ktosik 17 lipca 2016 15:15:14
5 0
Dziesiec strono piwie i tylko jedno dobre to 9/11. Reszta syf. Ludzie nawet tego nie czytajcie szkoda zycia.