REDAKCJA BIZTOK.pl

zajmuje się problematyką gospodarczą skupiając się na przeszkodach administracyjnych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Śledzi najważniejsze wydarzenia w przemyśle motoryzacyjnym.

od lat związana z dziennikarstwem gospodarczym. Górnictwo, hutnictwo, energetyka i inne ważne gałęzie przemysłu to główne obszary zainteresowań. Obok przemysłowej tematyki na bieżąco śledzi również lżejsze, lifestyle'owe oblicze świata biznesu

wieloletni dziennikarz, redaktor i wydawca w mediach gospodarczych i biznesowych. W Biztok.pl jeszcze przed powstaniem serwisu. 

wieloletni dziennikarz gospodarczy "Gazety Wyborczej". Trzykrotnie nagradzany główną nagrodą UOKiK, nominowany do GrandPress. Od kwietnia 2013 w Grupie o2 (obecnie Grupa Wirtualna Polska), szef serwisu Biztok.pl

W mediach finansowych pracuje od 2011 r. Z wykształcenia geograf ekonomiczny i dziennikarz, doktorant na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Hobbystycznie biega maratony i ultramaratony.

Dziennikarz ekonomiczny, specjalista od bankowości i handlu

Redaktorka w Grupie Wirtualnej Polski. Od lat związana z tematyką rynku pracy.

Dlaczego warto inwestować w towary ze zwrotów?

Dlaczego warto inwestować w towary ze zwrotów?

Zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu, ale nie jesteś pewien, czy na tym nie stracisz? Postaw na sprawdzony pomysł – zainwestuj w towary ze zwrotów.
Optymalizacja kosztów druku

Optymalizacja kosztów druku

Co robią pracownicy na służbowych komputerach?

Co robią pracownicy na służbowych komputerach?

Mocny smartfon Huawei P9 lite dla każdego

Mocny smartfon Huawei P9 lite dla każdego

P9 lite to telefon bardzo wszechstronny, który spełnia swoją rolę w różnorodnych warunkach. Szybki Internet? Dobre zdjęcia? Rozwiązania biznesowe? To wszystko znajdziesz w smartfonie Huawei!
pokaż więcej